Učenci razredne stopnje so v drugem tednu dela na daljavo izvedli naravoslovni dan, kjer so počastili že 10. slovenski tradicionalni zajtrk in na to temo izvedli nekaj dejavnosti po razredih.

Ker je to leto popolnoma drugačno in je vse postavilo na glavo, je bilo treba tudi tradicionalni zajtrk postaviti na drugačen način. Na srečo nam tehnologija omogoča, da smo lahko vsaj tako povezani in ostajamo v stiku drug z drugim. V teh okoliščinah je to še posebej pomembno. Kako biti človek, kako drug drugemu polepšati dan in vnesti čarobnost. Odločili smo se, da bomo napeli vse moči in pripravili vsak svoj tradicionalni zajtrk v zavetju doma. Na mizi so ta dan bili domač črn kruh, maslo, med, mleko in jabolko.

Nastale so čudovite fotografije zajtrkov in izdelkov. Učenci so se potrudili, pripravili pogrinjke in si vzeli čas zase, sorojence in celotno družino. Na tem mestu je potrebna zahvala tudi staršem, ki svojim otrokom stojite ob strani in le tako je lahko naš krog sklenjen.

Učiteljice razrednega pouka