Spoštovani!

Leto 2020 je prineslo veliko sprememb in prilagajanj, ki se jim ni moč kar tako izogniti. Pred nami je mesec februar, ki počasi podaja roko začetku pomladi –svežini, prebujanju narave. Vajeni smo posebnih dnevov, ki zaljšajo ta mesec: mnogi se posvetijo pisanju srčnih sporočil, drugi najdejo čas za katero od Prešernovih pesmi, se prepustijo glasbi in dobremu branju ob večerih, ob koncu meseca pa vsi radi pomislimo na sprostitev in pustne norčije …
Letos nekoliko drugače; v virtualni preobleki, a vendarle z globokim zavedanjem, da vse to še vedno obstaja in je pomemben del slovenske kulture.
Vabimo vas na VIRTUALNO PRIREDITEV OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU NA OŠ HAJDINA, ki si jo lahko ogledate na tej povezavi:

Želimo vam prijeten Prešernov dan in naj se ne izgubi prešerni obraz, ki išče svetle poti med neštetimi koraki življenja …

Vodja prireditve: Irena Vesenjak
Montaža filma: Mitja Krapša