Vabimo vas na predavanje  OTROK MED ZASLONOM IN IGRIŠČEM, ki bo v torek, 28. 1. 2020, ob 17.00 v telovadnici Vrtca Hajdina.

Predavateljica, mag. Tadeja Batagelj, je zaposlena na Svetovalnem centru za otroke, mladostnike in starše Maribor.

O predavanju: Starši se danes premalo pripravljeni soočamo s priložnostmi, ki jih nudi razvoj digitalne tehnologije. Priložnosti, ki jo tovrstna tehnologija nudi, so skoraj neomejene, posledično pa nam prav ta tehnologija hočeš nočeš kroji družinsko življenje, življenjski stil, vzorce življenja, spreminja naše stare, s strani naših staršev preizkušene navade, način preživljanja profesionalnega življenja in tudi prostega časa.

Na predavanju za starše se bomo pogovarjali o priložnostih, ki jih digitalna tehnologija nudi in o pasteh, katerim smo starši in otroci izpostavljeni.

Predavanje bo trajalo približno 45 – 60 minut.

Vabimo vas, da tudi vi zasedete katerega od pripravljenih stolov.

Pomočnica ravnateljice za Vrtec

Viktorija Vrabl