Spoštovani starši!

V letošnjem šolskem letu naša šola praznuje 210. obletnico.

Praznovali bomo v ponedeljek, 22. 10. 2018, ko imamo v skladu z letnim delovnim načrtom šole 1. kulturni dan in dan odprtih vrat.

Pričetek pouka ta dan bo ob 12.45 uri; šolski avtobus bo začel voziti ob 12.00 uri,  s pobiranjem bo začel najprej v Gerečji vasi. Učenci bodo imeli kosilo ob 12.30 in malico ob 15.00 uri.  Dejavnosti bodo trajale tri  šolske ure – vljudno vabljeni, da se nam v učilnicah pridružite tudi vi.

Kulturna prireditev ob dnevu šole se bo pričela ob 17. uri v telovadnici OŠ Hajdina. Slavnostni govornik bo predsednik države, gospod Borut Pahor.

Ob tej priložnosti vas vljudno vabimo, da si vzamete čas in da praznujemo skupaj, saj vsak od nas prispeva pomemben delež k podobi in delovanju naše šole.

Starši sami poskrbite za prevoz otrok domov.

Pridite, veselimo se srečanja z vami.

Vse obiskovalce prireditve ob dnevu šole, ki bo  22. 10. 2018 ob 17. uri vljudno prosimo, da na prireditev oz. v dvorano  pridete najmanj 15 minut prej.
Hvala za razumevanje.
Vesna M. Lorber, ravnateljica